Tegutse kohe: Sony suur telerite soodusmüük on alanud!

Seltsis on lemmikseriaali või spordivõistlust hoopis mõnusam vaadata ja mis oleks parem, kui teha seda uue teleri ekraanilt. Nüüd on sul veelgi rohkem põhjust sõbrad endale külla kutsuda, sest Sony Centeris ning e-poes algas suur telerite soodusmüük.

Tavahinnast soodsamalt ei pakuta ainult premium-klassi mudeleid, vaid hea hind kehtib kogu teleri valiku ulatuses. Nii et ei pea ilmtingimata 85-tollist telerit ostma – kui ruumi suurema kui 32-tollise teleri jaoks pole, siis saab ka selle odavamalt kui muidu.

Sony KD-43X81K

Näiteks pea ühe kolmandiku võrra odavamalt saab hetkel osta Sony 43-tollise ekraaniga mudeleid KD-43X80K , KD-43X81K ja KD-43X82K. Kõigil neil on Google TV kasutajaliides, mis tähendab, et lihtsa vaevaga saab telerist vaadata tuntud striimingplatvormide, nagu näiteks Netflixi või Youtube’i sisu. Sama kehtib kodumaiste platvormide Elisa, Telia, Go3, Viaplay või Apollo TV puhul – neidki saab jälgida otse TV-rakenduse kaudu.

Hoolimata suhteliselt väikesest ekraani diagonaalist, on neil mudelitel kvaliteetse vaatamiskogemuse pakkumiseks olemas kõik mis vaja: 4K resolutsioon, Dolby Atmose ja HDR formaatide tugi ning 4K Xreality Pro pildiparandustehnoloogia.

Kui aga huvi on suurema teleri vastu, millel ka OLED-ekraan, siis hetkel saab 31-protsendilise soodushinnaga soetada Sony XR-55A83J 55-tollise mudeli. Nagu eespool nimetatud teleritel, leiab ka sellelt mudelilt Google TV toe ning striimingplatvormide mugava kasutusvõimaluse. Lisaks sellele on olemas Apple AirPlay ning Chromecasti tugi, millega kiirelt oma nutitelefoni ühendada.

Sony XR-55A83J

Sony XR-55A83J suureks trumbiks on Cognitive Processor XR kiip, mis aitab OLED-tehnoloogiast võtta maksimumi ehk pakub väga head, tipptasemel kvaliteediga telepilti.

Kelle jaoks aga välja pakutud suurustega telerid ikkagi väikeseks jäävad, leiavad suurest valikust ka 75-, 77- ning 85-tolliseid mudeleid. Osta saab neid nii OLED, QD-OLED kui ka Mini LED tehnoloogiatel põhinevate ekraanidega.

Kõige kindlam võimalus leida endale just see õige teler, on visata Miterassa e-poes soodustusega mudelitele ise pilk peale. Telerite valik on piisavalt suur, et igaüks leiaks nende hulgast täpselt oma maitsele sobiva.