Sony WH-CH520 juhtmevabad klapid ├╝llatavad aku vastupidavusega

Bluetooth kõrvaklappide juures on suur trump – nii saab muusikat kuulata igal pool ning ilma juhtmeid ühendamata. Kui aga aku on kesine, siis pole sellest suurt kasu, kuna laadija peab kogu aeg käepärast olema.

Sony uute WH-CH520 juhtmevabade kõrvaklappidega unustad laadimise peagi üldse, sest nende aku peab vastu enneolematult kaua — võid muusikat kuulata lausa 50 tundi järjest, sealjuures heli on igati tasemel.

Juhul kui helifail on kokku pakitud, kaotab see esituse ajal kõrgsageduses elemente, mis lisavad loole detaile ja rikastavad helipilti. Sony Digital Sound Enhancement Engine (DSEE) funktsioon aitab need detailid taastada ning paneb laulud kõlama originaalilähedaselt.

Rakenduse Headphones Connect abil saad helipilti sättida nii, et see oleks täpselt selline, nagu sina soovid. Äpi kaudu saab juurde ja maha keerata nii bassihelisid kui ka kõrgeid ja madalaid sagedusi. Valida saab ka erinevate heli eelseadistuste vahel.

WH-CH520 klapid toetavad 360 Reality Audio funktsionaalsust, mille tulemusel saab nautida kaasahaaravat ruumilist heli. Selleks tuleb rakenduses läbi teha kõrva kuju analüüs – selle järgi sätitakse helipilt paika.

Üldjuhul jääb üle pea käivate klappidega kuulamisaeg ühe laadimistsükliga umbes 20–30 tunni juurde, aga WH-CH520 klappide puhul on see näitaja pea kaks korda pikem. Teisisõnu: võid neid kõrvaklappe südamerahus kasutada terve päeva ja kui ongi vahepeal tarvis laadida, siis kõigest 3 minutiga lisandub 1,5 tundi kuulamisaega.

Mugavustest veel rääkides: Sony klapid saab ühendada kahe erineva välise seadmega, näiteks telefoni ja sülearvutiga. Kui kuulad parajasti telefonist muusikat ning arvutisse tuleb Zoomi töökõne, siis saad kiirelt ja sujuvalt heli ühelt seadmelt teisele lülitada.

Soovi korral saab klappidega ka kõnesid vastu võtta, kui need on nutitelefoniga ühendatud. Sisseehitatud mikrofonid tagavad alati selge heli ning kõnedele vastamiseks piisab kõrvaklapi peale vajutamisest.

Uued klapid leiad nii Sony Centeri poodidest kohapealt kui ka e-poest.