Sony võimas SRS-XV800 juhtmevaba kõlar tõmbab käima iga peo

Suvi on tulekul ning see tähendab rohkem aiapidusid, grillimist ja rannas olemist. Iga sellise koosviibimise aitab meeleolukamaks muuta mõnus muusika, mida nüüd saad nautida koos Sony uue SRS-XV800 juhtmevaba kõlariga.

Suurte mõõtmetega korpus mahutab mitu võimsat kõlarielementi, mis tänu mitmesuunalisele heliedastusele tekitavad ruumilist heli. Lisaks selgetele kõrgetele- ja kesksagedustele annab peomeeleolule vunki juurde ka võimas bass. Kokku on kõlaris viis tviiterit ning kaks X-Balanced bassielementi.

Tavakasutusele lisaks on võimalik kõlarit ühendada ka teleriga, mis aitab helikvaliteeti parandada. Sony on lisanud ka TV Sound Booster funktsiooni, mis võimendab telerist tulevat heli, muudab selle kaasahaaravamaks ning tekitab tunde justkui viibiksid live-esinemisel.

Lisaks tavapärasele kuulamisele saab SRS-XV800 kõlariga peod käima tõmmata tänu sisse ehitatud karaoke režiimile. Selle jaoks pole tarvis muud, kui ühendada kõlariga mikrofon ning lugu välja valida. Eraldi sisend on olemas ka kitarridele, mis laseb kõlarit võimendina kasutada. Peomeeleolu aitab luua ka kõlari värviline taustavalgustus, mida saab ise seadistada või panna pulseerima muusikaga samas rütmis.   

SRS-XV800 juhtimine käib mugavalt puutepaneeli kaudu, kus kõik valikud on taustavalgustusega. Kõlaril on olemas ka asendiandur, mis optimeerib vajalikke seadistusi automaatselt parima heli esitamiseks. Nii pole vahet, kas kasutad seda püstises asendis või külili.

Väliseid seadmeid saab juhtmevabalt ühendada kiire Fast Pair tehnoloogia vahendusel ning vajadusel kasutada näiteks mälupulka. Viimase jaoks on kõlaril olemas eraldi USB pesa.

Ka välitingimustes kasutamise pärast pole tarvis muret tunda, sest kõlaril on IPX4 veekindlus püstises asendis ning IPX2 kui see on küljele asetatud. Sisse ehitatud akuga peab kõlar vastu kuni 25 tundi ning kiirlaadimine võimaldab 10 minutiga lisada kolm tundi kuulamisaega.

Sony SRS-XV800 jõuab Euroopas müügile selle aasta maikuus. Kui soovid kõlari kohta lähemalt uurida, saad seda teha Sony kodulehel.