Sony tõi välja suure ava ja jõudlusega kompaktse G-seeria objektiivi FE 24-50 mm

Sony on täiendanud oma G-seeria objektiivide rivi uue täiskaadermudeliga FE 24–50 mm, millel maksimaalne ava F2,8 kogu suumivahemiku ulatuses. See võimaldab jäädvustada pilte ja videoid kõrge kvaliteediga. Tänu kompaktsele korpusele on seda objektiivi mugav kaasas kanda.

SEL2450G mudelil on neli asfäärilist ning kaks Extra Low Dispersioni läätse, mis tagavad ülisuure lahutuse kogu suumivahemikus (24–50 mm). Läätsedel on kasutatud eriti madala hajuvusega elemente, mis vähendavad kromaatilist aberratsiooni ning aitavad saavutada ühtlaselt kõrge lahutusvõimega jäädvustuse keskpunktist kuni servadeni.

Koos sfäärilise aberratsiooni optimeerimisega tagab see G-seeriale omase pehme ja iseloomulikult kauni teravusssügavuse. Tänu minimaalsele pildistamiskaugusele 0,19 m (AF) ja maksimaalsele suurendusele 0,30 m (AF) saab teha ülimalt kvaliteetseid lähivõtteid.

Paremaks fokuseerimiseks kasutatakse kahte lineaarmootorit, mis tagavad suurema täpsuse ning töötavad pea hääletult. Kiireid 4K-eraldusega sarivõtteid automaatse fookuse jälgimisega on võimalik teha kuni 120 kaadrit sekundis.

Kaalult kerget (440 grammi) ja mõõtmetelt kompaktset (pikkus 92,3 mm ja läbimõõt 74,8 mm) objektiivi on hea igale poole kaasa võtta ja ka statiivi külge kinnitada. SEL2450G mudel sobib hästi ka liikumise pealt kasutamiseks, sest sisseehitatud Active Mode’i funktsioon stabiliseerib värinad ja raputused.

Objektiivilt leiab palju valikuid, mis selle kasutamist hõlbustavad. Fookust on võimalik lülitada automaatseks ja manuaalseks ning fookuskaugus spetsiaalse nupu abil fikseerida. Kinnitamiseks kasutatakse universaalset E-mounti süsteemi.

Tolmu- ja niiskuskindlat ning spetsiaalse mustust tõrjuva fluorkattega mudelit võib kasutada ka keerulistes ilmaoludes.

SEL2450G mudeli kohta leiad rohkem infot Sony kodulehelt ning allolevast videost: