Sony täiendas Alpha 7C fotokaamerate seeriat kahe uue mudeliga

Sony tõi turule kaks täiesti uut Alpha 7C seeria täiskaadermudelit. Alpha 7C M2 on uusima foto- ja videotehnoloogilise võimekusega ja Alpha 7C R suure lahutusvõimega sensoriga. Mõlemal mudelil saab objektiive vahetada ning mõlemad on kompaktse kerega.

Alpha 7C R paistab silma 61-megapikslilise sensoriga, mida kasutatakse ka mudelil Alpha 7R V. Tänu kompaktsele kujule ning kergele kerele on seda mugav ja lihtne igale poole kaasa võtta. Kaamera kere kaalub 513 grammi ehk sama palju kui ka teine uus mudel Alpha 7C M2.

Tavapärase pildistamise kõrval võimaldab Alpha 7C R hõlpsasti jäädvustada kvaliteetseid portree-, loodus- ja maastikufotosid. See kõik on võimalik tänu Sony uusimale, tehisintellektiga toimivale protsessorile BIONZ XR, mille leiab ka mudelilt Alpha 7C M2.

Teine uus mudel – Alpha 7C M2 – on varustatud täiskaadersensoriga, millel on 33 megapikslit. See mudel on tänu kergele kaalule ja kompaktsele kerele ideaalne kaaslane reisil ja tänavafotograafia jaoks.

Sony Alpha 7C R

Mõlema mudeli trumbiks on reaalajas toimiv autofookus, mis tuvastab erinevaid objekte kiirelt ja täpselt. Olgu kaamera ees liikuv auto või hüppav kass, nende kaameratega saad alati terava ja selge pildi. Lisaks aitab tehisintellekt paremini tuvastada kaadris olevate inimeste kehapoose ning jäädvustada neid võimalikult loomutruult.

Tänu viieteljelisele korpusesisesele pildistabilisaatorile, millel on 7-astmeline kompensatsioon, võid olla kindel, et iga jäädvustus on kristallselge. Kaamera kasutust aitab hõlbustada ka erinevate nurkade alla seatav LCD-ekraan, mida saab juhtida puutetundlikult.

Mõlemad mudelid toetavad kvaliteetset 4:2:2 10-bitist 4K-videosalvestust 60 kaadrit sekundis. Samuti toetavad mõlemad mudelid Sony S-Cinetone’i värvitehnoloogiat, mis annab filmilikud värvid ilma järeltöötluseta. Lisaks on neil korpusesisene pildistabilisaator Active Mode, AI-põhine automaatne kadreerimine, digitaalse audioliidese tugi ja muud funktsioonid, mis toetavad kvaliteetset filmimist.

Sony Alpha 7C M2

Sony Alpha 7C M2 hinnad algavad 2419 eurost ning peale kere on saadaval ka komplektid koos 28–60 mm objektiiviga. Värvitoone on saadaval kaks: hõbedane ja must. Sony Alpha 7C R kaamera kere hinnad algavad 3729 eurost ning valikus on samuti nii must kui ka hõbedane korpus. Mudelite kohta saad täpsemalt uurida Miterassa e-poest, müüki jõuavad uued mudelid septembri lõpus.

Boonusena pakub Sony võimalust kampaaniaperioodil soetada kaamera koos objektiiviga 300 eurot tavahinnast soodsamalt. Kampaania kestab 29. augustist 30. septembrini ning  soodustuse saavad kõik kaamera ostjad, kes soetavad lisaks Sony G Master 16-35 mm, Sony G 70-200 mm, Sony G Master 50 mm, Sony 20-70 mm, Sony PZ 16-35 mm või Sony 200-600 mm objektiivi.