Sony suvise kampaaniaga saad fotokaameratelt ja tarvikutelt raha tagasi

Sony on käima lükanud sooduskampaania, mille käigus saab valitud fotokaamerate ja erinevate lisatarvikute ostult raha tagasi taotleda. Kokku on võimalik nii ühelt ostult säästa kuni 400 eurot.

Kõige suurem tagastatav summa on võimalik teenida Alpha-seeria kaamerate ostu korral. Konkreetsed mudelid, mis kampaanias osalevad, on toodud ära ka kampaanialehel. Summad ise jäävad 200-400 euro vahemikku. Näiteks Sony a7M3 täiskaader hübriidkaamera, mis tuleb komplektis koos 24-105 mm objektiiviga ostu korral on võimalik tagasi küsida 400 eurot. Kokku on kampaanias 13 erinevat mudelit.

Sony täiskaader hübriidkaamera a7M3

Boonusena saab kõigi kampaaniakaameratega kaasa tasuta ligipääsu Sony Alpha Academy fotokoolitusele, kus eksperdid parima tulemuse saavutamiseks näpunäiteid annavad. Koolitusel osalemiseks on tarvis luua MySony konto ning skaneerida kaamera pakendil olev QR-kood.

Kes aga soovib oma objektiivide kogu täiendada või vana uue vastu vahetada, saab valida 30 erineva objektiivi vahel. Nende puhul varieerub tagasimakstav summa 50 kuni 200 euroni. Näiteks Sony G Master täiskaader 14mm f/1.8 lainurkobjektiiv puhul on tagastatavaks summaks 200 eurot, kusjuures objektiiv on hetkel saadaval ka soodushinnaga.

Sony G Master täiskaader 14mm f/1.8 lainurkobjektiiv

Muide, paljude kaamerate ning objektiivide puhul pakub Sony võimalust nende garantiid pikendada kuni 3 aastani. Seda pakkumist saad kasutada ka peale suvise raha tagasi kampaania lõppemist, kuna pikendatud garantiid on võimalik taotleda kuni 31. jaanuarini 2024 aastal. Selle jaoks pead ostu registreerima kampaanialehel.

Kui kaamera ja objektiiv on juba olemas, aga lisavarustust napib, siis nüüd on hea aeg ka seda täiendada. Kokku on siin kategoorias erinevaid kampaania alla minevaid tooteid 12, mille pealt on tagastav summa 50 kuni 100 eurot. Siit kategooriast leiab nii mälukaarte, hübriidkaameratele mõeldud akutaldu, mikrofone, kiirlaadija ja välgu.

XLR pesaga mikrofonikomplekt

Kampaania algas 1. mail ning kestab septembri lõpuni. Pane tähele, et arvesse lähevad kõik ostud, mis on tehtud kuni 31. juulini, kuid taotlusi raha tagasi saamiseks on võimalik esitada kuni 31. septembrini käesoleval aastal. Ja kõige tähtsam osa – raha tagasi saamiseks tuleb taotlus esitada 30 päeva jooksul pärast ostu.

Küsimuste või täpsustuse korral tasub pilk peale visata kampaania KKK (korduma kippuvate küsimuste) rubriigile ja soovi korral saad tingimused rahulikult üle lugeda siin. Lisaks Sony Centeri Endla ja T1 kauplustele ning Miterassa e-poele saab kampaaniatooteid osta ka Fotoluksi ja Photopointi kaudu. Täpse nimekirja leiad siit.