Sony pakub sooduskampaania raames teleritele väga häid hindu

Sony pakub taas väga heade hindadega telereid, seekordne kampaania on pühendatud algavale jäähoki MM-ile. Põnevas spordilahingud kestavad pea terve kuu naaberriikides Soomes ja Lätis. Esimene mäng peetakse juba 12. mail, aga kui kohale minna ei plaani või ei jõua, siis on hea alternatiiv teha seda uue Sony teleri vahendusel.

Valik on mitmekülgne ning võimaldab soodsalt osta nii erineva ekraanisuuruse kui ka tehnoloogiaga telereid. Kõigile teleritel on Sony parimad pildiparandustehnoloogiad ning Google’i nutilahendused, mis vaatamis- ja kasutuskogemusele palju juurde annavad.

Kõige soodsam mudel on saadaval 20 protsendilise soodustusega, mis teeb lõpphinnaks 319 eurot. 32-tollise ekraaniga KD-32W800P1 teleril on Google TV tugi, mis võimaldab kasutada erinevaid voogedastusplatvorme ning nutiseadmeid teleriga ühendada, et näiteks pilti suuremal ekraanil kuvada.

Sony KD-50X85K

Kel soov suurema teleri järgi, leiab valikust näiteks 50-tollise LED ekraaniga 4K mudeli KD-50x85K. Tavahinnaga võrreldes saab selle mudeli praegu 33 protsenti soodsamalt kätte ning lõpphind jääb 800 euro juurde. Selle raha eest saab aga päris palju väärtuslikku. Nutilahenduste kasutamiseks on olemas Android TV-st uuem ja rohkem võimalusi pakkuv Google TV. Saad selle eelistest lähemalt lugeda siit.

Lisaks on olemas Dolby Atmos ja HDR10, mis muudavad kvaliteetsemaks nii heli kui ka pilti. Viimase jaoks on kasutusel ka 4K X-Reality PRO pildiparandustehnoloogia, mis suudab ekraanile lisada erksamaid toone, teravamaid kontuure ning kontrastust.

Kes aga suuremat telerit otsib, see võiks vaadata 75-tollise KD-75X82K mudeli poole. Tavahinnast pea poole võrra odavama soodushinna puhul tuleb teleri eest välja käia veidi üle tuhande euro. Lisaks eelpool mainitud KD-50X85K omadustele on mõlemal mudelil olemas nutitelefonide ja arvutite ühendamiseks AirPlay ja Chromecasti funktsioon. Mugavaks juhtimiseks saab aga puldi asemel kasutada Google Voice Search häälotsingut.

Sony XR-65A80K

Kes on pikalt jahtinud Premium-klassi OLED või MiniLED tehnoloogiaga telereid, siis ka neid leiab valikust väga heade hindadega. Näiteks XR-65A80K pakub ülimalt teravat ja sügavmustade toonidega pilti tänu 65-tollisele OLED ekraanile. Pildi kvaliteedi eest kannab hoolt Sony uue põlvkonna Cognitive Processor XR kiibistik, mis aitab selle muuta ülimalt realistlikuks. Ekraanile kuvatavaid objekte analüüsitakse reaalajas ning fookus suunatakse alati toimuva keskmesse.

Sony XR-65A80K on saadaval tavahinnast 750 eurot soodsamalt ning selle lõpphind jääb veidi alla 2000 euro. Sama protsessoriga, kuid MiniLED ekraanitehnoloogial põhinev Sony XR-65X95K 65-tollist telerit on võimalik osta aga veelgi suurema soodustusega. Tavapärast müügihinda on alandatud lausa 43 protsenti ning selle lõpphind on samuti veidi alla 2000 euro.

Kokku on kampaaniapakkumises enam kui 40 telerimudelit, mis on saadaval nii Sony Centeri kauplustes kui ka e-poes. Soodusmüük kestab 21. maini.