Sony kaasaskantava kodukinosüsteemiga HT-AX7 saad ruumilist heli nautida igal pool

Kodukino kõlarisüsteem viib teleriheli uuele tasemele. Hea süsteem toob selgelt kuuldavale ka vaiksemad helid ning heliefektid, andes vaatamiselamusele palju juurde.

Sony valikust leiab nüüd ägeda kodukinosüsteemi HT-AX7, mille saab mõistagi ühendada teleriga, kuid see on võimeline täitma ka muid ülesandeid – seda kaasaskantavat helisüsteemi võid kasutada igal pool ja igasuguse muusika või heli kuulamiseks.

Kõlari disain paistab silma, kuid sel on ka praktiline väärtus. Nimelt kinnitub põhikõlari peale kaks väiksemat, mis käivad sealt lihtsa vaevaga ära – võid need paigutada üksteisest eraldi ning luua enda ja teiste ümber ruumilise helikeskkonna. Näiteks asetad enne filmiõhtut põhikõlari lauale või teleri ette ja kaks väiksemat kõlarit selja taha.

Kuna kõlar on kompaktne, saab selle kerge vaevaga kaasa võtta ning filmiõhtut ka sõprade juures nautida.

HT-AX7 seest leiab kaks X-Balanced-kõlarit koos passiivelementidega. Kõlarite ristkülikukujuline ehitus võimaldab esitada veelgi sügavamat bassi ning tagab suurema hääleselguse ja väiksema moonutuse.

HT-AX7 kodukinosüsteemi aku peab ühe laadimisega vastu üle 30 tunni ja kui tarvis, saab kiirlaadides kõigest 10 minutiga kaks ja pool tundi kuulamisaega juurde.

Kuulamise teeb mugavamaks võimalus ühendada kõlariga kaks eri seadet korraga, kusjuures kõlar oskab ise automaatselt üle minna parajasti kasutusel olevale nutiseadmele.

Uus kodukinosüsteem kannab edasi ka Sony väärtusi keskkonnahoiu vallas. Ökoloogilise jalajälje vähendamiseks on kasutatud taastöödeldud materjale. Näiteks on kõlarit kattev kangas valmistatud plastpudelitest ja taaskasutatud plastist. Pakend on valmistatud Sony poolt välja töötatud unikaalsest materjalist, mis on tehtud bambuse, suhkruroo ja vanapaberi segust. See unikaalne materjal võimaldab pakendid muuta täielikult plastivabaks.

Sony uus kodukinosüsteemi on Sony Centeri poodides ning Miterassa e-poes. Suurema meelerahu annab, kui osta Sony HT-AX7 kõlarile juurde pikendatud tehasegarantii, kasvõi kuni viieks aastaks.