PlayStationi soodusmüük: head hinnad mängudest konsoolini välja

Kui oled mõlgutanud uue konsooli soetamise mõtteid, on just praegu parim aeg seda teha. Nimelt käib Sonyl kampaania, mille ajal pakutakse nii digitaalset kui ka plaadimängijaga versiooni eriti hea hinnaga. Lisaks sellele on saadaval ka valik mänge, lisavarustust ning PS5 VR 2 virtuaalreaalsusprillide komplekt.

Värskenduskuuri läbinud PS5 konsool on lisaks õhemaks ja kergemaks läinud korpusele vähendanud ka numbreid hinnalipikul. Võrreldes varasemaga on mudel Slim koguni 30 protsenti väiksem, kasvanud on aga sisemälu ruum (varasema 825 GB asemel on saadaval 1 TB mälu). Lisaks sellele on Sony muutnud konsooli korpust nii, et plaadimängija selle küljes on eemaldatav. See tähendab, et kui validki esialgu digitaalse versiooni, siis saad alati oma otsust muuta ning eraldi plaadimängija juurde soetada.

Digitaalne versioon on praegu tavahinnast 80 eurot ning koos plaadimängijaga variant 90 eurot soodsam.

Kui aga olemasolevast mäluruumist ikkagi väheks jääb, on kampaania raames pakkumisel ka Corsair MP600 ELITE PCIe Gen4 x4 NVMe M.2 SSD kõvaketas, mis annab mängude salvestamiseks 2 TB mäluruumi juurde.

Head võimalust pakub kampaania ka neile, kes otsivad näiteks musta värvi pulti või tahavad mitmekesi mängida. Klassikaline valge pult on praegu 20 eurot tavahinnast soodsam.

Esmakordselt on soodushinnaga saadaval PS5 konsooli VR 2 virtuaalreaalsuse komplekt. See aitab juba niigi ägeda mängukogemuse täiesti uuele tasemele viia ja mängumaailmasid ruumiliselt kogeda. Kuidas VR-prillidest maksimum võtta, sellest saad lugeda meie värskest blogipostitusest. Hinnad on märgatavalt soodsamad nii tavakomplektil kui ka “Horizont Call of the Mountain” mänguga – üle 100 euro komplekti kohta.

Kes aga uusi mängukogemusi otsib, sel tasub üle vaadata kampaanias olevate mängude valik. Siin on hinnad isegi kuni 75 protsenti tavapärasest soodsamad. Mänguvalikust leiab näiteks legendaarse automängu seeria “Gran Turismo” viimase versiooni, “God of Wari” seiklusmänge ja põnevad “Spider-Mani” seeria mängud, kus saab ise tuntud kangelaseks kehastuda.

Kõigi toodetega saad tutvuda Miterassa e-poe kampaanialehel. Tasub kiirustada, sest nii head hinnad kehtivad 12. juunini.