PlayStationi mängude sooduskampaania: uusimad mängud parimate hindadega

Otsi oma konsoolipult välja ja tee näpud soojaks, sest Sony pakub oma e-poes kampaania raames väga heade hindadega PS konsoolimänge. Aga kiirusta, sest sooduskampaania kehtib, kuni kaupa jätkub.

Valikust leiab mänge nii uuele PS5 konsoolile kui ka vanemale PS4 mudelile. Hea uudis on see, et kõik uuema konsooli omanikud saavad sellel ka PS4 mänge mängida.

Pakkumisel on mitu spordi- ja seiklusmängu, sekka põnevaid väljakutseid võidusõiduhuvilistele. Spordisõpradele pakuvad närvikõdi legendaarsete mänguseeriate uusimad liikmed. Proovile saab ennast panna NHL-i hokiliigas, korvpalli mängida NBA-s ning madistada jalgpalliväljakuil maailma tugevamates liigades.

Muuhulgas pakub FC24 jalgpallisõpradele mitmeid uuendusi, mis muudavad mängukogemuse peaaegu elutruuks ning annavad võimaluse kehastuda ise maailma parimaks pallivõluriks. Soovi korral saad FC24 mängu uuenduste kohta lugeda lähemalt siit blogipostitusest.

Mitu head valikut on ka võidusõidufännidele. Kiirusekummardajad saavad mõõtu võtta F1 vormelitega või istuda hoopis Ott Tänaku ralliautosse ning panna oma võimed proovile kruusateedel. Uusimast WRC mängust oleme kirjutanud ka veidi pikemalt, saad selle kohta lugeda siit blogipostitusest.

Seiklusmängude huvilistele on heaks väljakutseks Red Dead Redemption 2, kus kaasahaarava loo keskel saab proovida Ameerika lindpriide elu-olu. Võitlusmängude huvilised saavad aga mõõtu võtta Street Fighter 6 mängus ja väiksemad mängusõbrad seigelda LEGO maailmas.

Mängude soodustused algavad 5 eurost ning küünivad kuni 30 euroni välja. Seega tasub kogu valik ise üle vaadata, sest võib-olla leiad sealt just selle lemmiku, mida oled pikalt jahtinud. Mängude valikuga tutvumiseks külastada Miterassa e-poodi.