PlayStation 5 konsooli saad praegu eriti hea hinnaga, komplektis ka verivärske FC 24 jalgpallimäng

PlayStation 5 on tõenäoliselt maailma populaarseim konsool. Ihaldusväärne mängukonsool, mis oli pikka aega raskesti hangitav, on nüüd vabalt kättesaadav, kuid Miterassal on sulle veel parem pakkumine. Nimelt saab PS5 konsooli 29. septembrist kuni 12. oktoobrini osta tavahinnast soodsamalt ja boonusena tuleb see komplektis koos FC 24 jalgpallimänguga.

EA Sports FC 24

Nimest ei tasu ennast ehmatada lasta – tegu on uue tulijaga legendaarses FIFA-mängude seerias. Populaarne konsoolimäng on saanud taaskord järje ning on valmis pakkuma ägedaid elamusi nii vanadele fännidele kui ka uudishimulikele uustulnukatele.

FC 24 pakub võimalust mängida enam kui 19 000 jalgpalluriga sajal erineval staadionil. Valikus on üle 700 klubi ja 30 erineva liiga. Lisaks tavapärasele mõõduvõtmisele saad nüüd ka ise mängijaid arendada, täites ette antud ülesanded, ning seeläbi nende potentsiaali maksimaalselt ära kasutada.

FC 24 Ultimate Teamsis saad kokku panna oma unistuse võistkonna, kusjuures võid selle kombineerida nii mees- kui ka naisjalgpalluritest.

Iga uue versiooniga on püütud teha mäng aina realistlikumaks ning ka see aasta pole erand. Mängu süda – HyperMotion V tehnoloogia – on saanud täiustusi, et mängijate liigutused oleksid veelgi loomulikumad. PlayStyles’i abil on aga mängijatele lisatud eripärasid ja loodud neile omane stiil, mis samuti muudab mängukogemuse ehedamaks.

Soovi korral saad FC 24 mängu kohta lähemalt lugeda siit.

PlayStation 5 mängukonsool

Uue põlvkonna mängukonsool ühendab kõik parimad omadused. Võimas riistvara koos ülikiire SSD-kettaga lubab sul nautida nii vanu klassikuid kui ka sukelduda täiesti uutesse mängudesse. Uus pult, milles kasutatud Haptic Feedback tehnoloogiat, annab ülitäpset tagasisidet igas olukorras.

120-hertsise värskendussageduse tugi muudab mängukogemuse sujuvamaks kui kunagi varem ning 4K resolutsioon koos HDR toega pakub veelgi paremat pildikvaliteeti.

Kes klassikalise puldiga mängu asemel oma kogemuse täiesti uuele tasemele tahab viia, sellele on Sonyl pakkuda VR2 peakomplekt. See asetab mängija virtuaalselt mängu keskmesse. Peaseade ja käepuldid vibreerivad vastavalt mängus toimuvale ning annavad tagasisidet.

PlayStation 5 ja FC 24 mängu saad soodusperioodil soetada tavahinnast lausa 150 eurot soodsamalt. 25. septembrist alates on komplekt eeltellimiseks saadaval Miterassa e-poes. Müüki tuleb see alates 29. septembrist – kui teed tellimuse praegu, saad oma uue konsooli kätte juba nädala lõpus.