Parim viis jalgpalli EM-i nautimiseks? Sony teab vastust!

Enam pole kaua jäänud järjekordse suurturniiri alguseni, kus mõõtu võtavad Euroopa parimad jalgpalliriigid. Ka Sonyl on siia oma panus anda, aidates seda kogemust võimalikult meeldejäävaks muuta. Nimelt saab hetkel uue teleri soetada EM-i erihinnaga.

Näiteks kui tahaksid võistlustele kaasa elada maakodus, aga pole veel jõudnud sinna telerit osta, siis ei pea selle tarbeks liialt suurt väljaminekut tegema. 32-tollise Sony teleri saab praegu kätte vähem kui 300 euro eest!

Kui hing ihkab suuremat mudelit, siis on ka siin Sonyl kõik variandid kaetud. Saadaval on nii 50-, 55-, 75- kui ka 77-tollise diagonaaliga mudelid. Kes aga tahab ürituse eriti suurelt ette võtta ja sõprade seltsis kinosaaliga võrreldava kogemuse saada, selle jaoks on valikus ka 83-, 85-tollised telerid ja lausa 98-tollise diagonaaliga teler.

Mis veelgi parem – kõigil Sony mudelitel on Google TV võimekus juba sisse ehitatud. See tähendab, et saad kasutada erinevaid striiminguplatvorme ning kui mõni mäng peaks mingil põhjusel nägemata jääma, võid seda mugavalt hiljem järele vaadata.

Oma valiku saab teha ka ekraanitehnoloogia järgi, kel selles osas konkreetne eelistus. Saadaval on nii tava-LCD-ekraaniga kui ka OLED- ja Mini-LED-mudeleid.

Kes veelgi mängulisemat kogemust otsib, see saab PlayStation 5 konsooli ja FC24 mängu vahendusel ka ise mänguvõlu nautida. Hetkel on nii PS5 Sim digitaalne kui ka plaadimängijaga versioon samuti soodushinnaga müügis.

Edasi polegi vaja teha muud, kui külastada Sony Centeri esindust või teler e-poest välja valida ning oma lemmikvõistkonna särk selga tõmmata. Vajadusel aitab Sony ka transpordi ja paigaldusega, soovi korral saab lisaks juurde osta pikendatud tehasegarantii kuni viieks aastaks.

Kampaania kestab kuni 14. juulini ehk täpselt jalgpalli EM-i lõpuni. Tee oma valik juba nüüd ja saad täpselt kuu aega jutti parimatele Euroopa vutitiimidele oma uhiuue Sony teleri vahendusel kaasa elada.