Pane kogu ruum kõlama Sony uue juhtmevaba kõlariga

Kodused toimetused ei pea olema igavad kohustused – lõõgastav taustamuusika aitab need meeldivaks teha ja meeleolu üleval hoida. Sony uus kõlar on just sellistes ja muidugi muudeski olukordades ideaalne kaaslane.

Sony SRS-RA3000 on multiroom-kõlar, mis paiskab helisid ruumis laiali nii horisontaalselt kui ka vertikaalselt, luues ühtlase helipildi. See loob mõnusa helitausta mis tahes kodusele tegevusele, olgu selleks kokkamine või raamatu lugemine.

Taolise ühtlase, ruumi täitva heli loomiseks on Sony pannud koos toimima mitu erinevat tehnoloogiat korraga. Üheks neist on 360 Reality Audio, mis muudab heli ruumiliseks ning tekitab mulje, justkui oleks muusika igal pool sinu ümber.

Spetsiaalne pikliku kujuga tviiter on kujundatud helisid vertikaalselt suunama – nii täitub helidega kogu ruum. Samal ajal suunavad teised kõlarid heli ülespoole ning hoolitsevad sügava ja maheda bassi eest.

Sony SRS-RA3000 kõlari kasutamise muudavad eriti mugavaks Bluetooth-ühendus ja WiFi. Tänu sellele saad muusikat või taskuhäälinguid kuulata otse internetist striimides. Samuti saab kõlari ühendamiseks väliste nutiseadmetega kasutada Chromecasti või Spotify kiirühendust.

Kõlari juhtimine ja selle seadete muutmine käib nutiseadme kaudu, kuhu saab soovi korral tõmmata Sony rakenduse. Kusjuures käskluste andmiseks pole vaja alati oma telefoni otsima tormata, sest kõlarit saab juhtida ka häälkäsklustega.

Väärt lisavõimalusena oskab Sony kõlar jälgida helivaljust ning seda automaatselt reguleerida. Nii ei pea iga laulu puhul helitaset kruttima, sest kõlar teeb seda sinu eest. Nutika lisana oskab SRS-RA3000 helipilti ise kalibreerida – kõlar tuleb lihtsalt tööle panna ning kogu seadistamine käib sujuvalt ja vaikselt taustal.

Sony kõlarit saad kasutada elutoas või öökapil. Tänu niiskuskindlusele võid selle südamerahuga paigutada ka kööki või vannituppa.

Kõlar on saadaval kahes värvitoonis – musta ja hõbedasena. Lisavõimaluste ja ostuinfoga saad lähemalt tutvuda Sony e-poes, müügil on seadmed ka Sony Centeri esindustes.