Osta Sony kaamera ja saad lisatarvikute ostult raha tagasi

Sony korraldatud Vlogi kampaania raames on võimalik kõigil kaamera ostjatel lisatarvikute ostult raha tagasi saada. Kiirustada pole vaja, sest kampaania kestab 2024. aasta augusti lõpuni.

Millised kaamerad kampaanias osalevad?

Selleks, et kampaanias osaleda, tuleb kõigepealt soetada üks kampaanias osalevatest kaameratest. Nendeks on mudelid ZV-E1, ZV-E10L, ZV-E10, ZV-1 ja ZV-1F. Tegu on seeria Vlog kaameratega, mis mõeldud eeskätt sisuloojatele.

Kõigil kaameratel on suur puutetundlik ekraan, mille asendit on võimalik muuta ja keerata, et vastavalt vajadusele salvestatavast sisust parem ülevaade saada. Kaamerasse salvestatud sisu saab kiirelt ja mugavalt nutitelefoni või arvutisse üle viia.

Kõigis kaamerates on kasutusel Sony parimad pildiparandustehnoloogiad, mis aitavad saavutada just sellise tulemuse, nagu vaimusilmas ette kujutad. Kõiki mudeleid saab kasutada ka Bluetooth-juhtpuldiga, mis muudab filmimise veelgi mugavaks.

Kuidas registreeruda?

Osalemiseks on tarvis kõigepealt registreerida kaamera “My Sony” keskkonnas, seejärel saadetakse ostjale kupong, mille alusel on võimalik lisatarvikute ja objektiivide ostult kindel summa tagasi taotleda. Kaamera peab olema registreeritud enne 15.06.2024 kuupäeva ning lisatarviku või objektiivi viimane registreerimise aeg on 30.06.2024.

Iga taotleja saab raha tagasi küsida kolme erineva lisatarviku pealt – selleks tuleb kampaania veebilehel nende kohta esitada vastav nõue. Taotlust on võimalik esitada kuni 2024. aasta augustikuu lõpuni.

Nõude korrektseks täitmiseks on vaja lisatarviku andmeid ning ostutõendit. Kui need on kenasti lehele üles laaditud, saadetakse osalejale kinnituskiri ja rahasumma kantakse üle 28 päeva jooksul taotluse esitamisest.

Milliseid tarvikuid soodsamalt saab?

Kokku leiab kampaaniast kaheksa erinevat objektiivi, millelt on võimalik raha tagasi saada 50 kuni 100 euro ulatuses. Lisatarvikute hulka kuuluvad aga erinevad mikrofonid ning GP-VPT2BT juhtpult. Kõigi lisatarvikute ostult saab tagasi taotleda 50 eurot.

Kampaaniatooteid saab lisaks Sony Centeri poodidest osta ka teistelt edasimüüjatelt, täpse nimekirja leiad siit. Detailsemalt on võimalik kampaania tingimustega tutvuda siin.