Naudi mängukogemust uute PlayStationi seeria kõrvaklappidega

Sony on oma PlayStationi konsooli jaoks välja toonud mitmeid lisaseadmeid, nende hulgas ka kõrvaklapid. Nüüd saavad kõik huvilised valida, kas osta omale uued üle pea käivad või kõrvasisesed klapid.

Sony PlayStation Pulse Elite

Mugavate üle pea käivate klappidega saad võrdväärselt nautida nii mängu visuaali kui ka elutruud heli. Pulse Elite helipilt on loodud puhtust ja täpsust silmas pidades, et kõikvõimalikud mängusisesed helid kõlaksid täpselt nii, nagu mänguarendajad ette on näinud.

Klappidel on väljatõmmatav mikrofon ning puutetundlikud juhtnupud. Selleks, et teised sind igas olukorras kristallselgelt kuuleksid, on Sony lisanud Pulse Elite mikrofonile mürasummutustehnoloogia, mis taustahelisid vaigistab.

PlayStation Linki tehnoloogia abil saab klapid PS5 konsooliga ja teiste ühilduvate seadmetega juhtmevabalt ühendada nii, et helikvaliteedi kadu on peaaegu olematu. Veelgi enam: soovi korral saad klapid ühendada mitme seadmega korraga, et mängusessiooni ajal nutitelefoni kaudu muusikat kuulata või kõnedele vastata.

Pulse Elite juhtmevabad klapid töötavad ühe laadimisega kuni 30 tundi. Kui kasutusaega on kiirelt juurde tarvis, piisab 10-minutilisest laadimisest, et seda kahe tunni võrra pikendada.

PlayStation Pulse Explore

Sony PlayStation Pulse Explore

Neile, kes eelistavad üle pea käivate klappide asemel kõrvasiseseid, on Sonyl pakkuda Pulse Explore’i mudel. Ka nendes klappides on kasutatud sama helitehnoloogiat mis Pulse Elite mudelil, et tagada detailirohke heli.

Vastavalt kuulmetorule saab klappide otsikuid vahetada. Kolmes eri suuruses otsikute kaasaskandmise teeb mugavamaks spetsiaalne hoiukarp, mis toimib ka laadijana ning lisab kõrvaklappide endi 5-tunnisele kasutusajale veel 10 tundi.

Täpselt samamoodi nagu Elite mudelil on ka Explore’i klappidel PlayStation Linki ühendustehnoloogia, neid saab kasutada otse Bluetoothi kaudu ning ühendada mitme seadmega korraga.  

Nii üle pea kui kõrvasiseste klappidega on komplektis kaasas USB-adapter, mille kaudu saab luua juhtmevaba ühenduse. Lisaks PS5 konsoolile võimaldab see kõrvaklappe kasutada näiteks arvutiga. Adapteri saab soetada ka eraldi lisana ja seda saab kasutada mitme seadmega. Ühelt seadmelt teisele ümberlülitumine käib mugavalt ja märkamatult.

Mõlemad kõrvaklapid on saadaval Sony Centeri kauplustes ning Miterassa e-poes. Pulse Elite klappide kohta saad lähemalt uurida siit ja Pulse Explore’i kohta siit.