Inzone’i mudelivalikust leiavad mängurid nii kõrvaklappe kui ka monitore

Sony tooteseeria Inzone on eelkõige tuntud kõrvaklappide poolest, kuid siit leiab ka monitore. Mänguritele keskendunud brändi tooteid seob äratuntav modernne disain. Mida täpsemalt Inzone’i tootevalikust leida võib?

Klappe igale maitsele

Inzone’i seeriast leiab ülepea klappe mitmesuguste erinevate omadustega. Baasmudeliks on H3, millel on kaabliga ühendus ning mikrofon. H5 mudelil on olemas nii kaabliga kui ka juhtmevaba ühendus ning H7 ja H9 tulevad ainult juhtmevaba ühendusega.

Inzone H9

Juhtmevabade klappide (H5, H7 ja H9) akud kestavad olenevalt mudelist ühe laadimiskorraga 28 tunnist kuni 40 tunnini. Samuti toetavad need kiirlaadimist: tund laadimist annab H5 mudeliga mänguaega juurde kuni kolm tundi ning H7 ja H9 mudelitega kuni tund.

Kõigil Inzone’i mudelitel on tõhus mürasummutus, et paremini mängus olevale keskenduda. Tippmudelil H9 saab mürasummutust eraldi nupust kiirelt ja mugavalt sisse-välja lülitada.

Samuti on neil kõigil spetsiaalselt mängude jaoks välja töötatud 360 Spatial Sound tugi. See aitab ümbritsevaid helisid paremini tajuda, mis on mängimisel suureks plussiks. Ja veel: kõigi mudelite heliseadistusi saab ise sättida Inzone Hub PC tarkvara vahendusel.

Sony kõrvaklappidele omaselt saad nendega nautida mitmekülgset heli, selgeid keskmisi ja madalaid sagedusi ning sinna juurde ka võimekat bassi.

Kui eelistad kõrvasiseseid klappe, siis ka siin on Inzone’il lahendus olemas. Täpselt kõrva kuulmekanali järgi kujundatud Inzone Buds klapid püsivad hästi kõrvas ning on mugavad ka pikkade mängusessioonide ajal. Mugavust on vaja, sest kõigest ühe laadimisega kestavad need klapid 12 tundi jutti.

Ka neil klappidel on 360 Spatial Audio tugi ning mürasummutus. Lisaks pakuvad parima võimaliku helikogemuse Dynamic Drive X kõlarielemendid, mida kasutatakse teisteski Sony tippmudelites.

Inzone M3

Mänguritele mõeldud monitorid

Sony Inzone’i seeriast leiavad mängurid ka erinevate omadustega monitore.

27-tollise IPS-ekraaniga M3 monitor on hea valik neile, kes oma esimest päris mängurikuvarit otsivad. Sellel on 240-hertsine värskendussagedus ning kõigest 1 ms reageerimisaeg. Kokku tähendab see sujuvat pildiedastust ning mänguritele vajalikku kiirust.

Veelgi teravamaid elamusi pakub 4K resolutsiooniga monitor Inzone M9. Samuti 27-tollise ekraaniga mudelil on peegeldusvastane IPS-ekraan, 144-hertsine värskendussagedus ning võrreldes tavaliste monitoridega oluliselt suurem, 600-nitine maksimaalne heledustase.

Kõigi kõrvaklappide ja monitoride mudelitega saad lähemalt tutvust teha Sony Centeri salongides või külastades Miterassa e-poodi.