Ägedad tehnikavidinad, mis sobivad igale koolilõpetajale kingituseks

Suve algus kuulutab ühtaegu kooliaasta lõppu ning pole midagi kenamat, kui tublisid koolilapsi heade tulemuste eest premeerida. Sony valikust leiab toredaid tehnikavidinaid, mis igale noorele meelt mööda on – olgu selleks kõlarid, kõrvaklapid või hoopis uus nutitelefon.

Kaasaskantavad kõlarid

Lihtne, kuid asjalik kink noorele koolilõpetajale on kaasaskantav kõlar, mis suvekuudel ringi liikudes kindlasti kasutust leiab. Sony SRS-XB13 pakub soodsa hinna juures väga head heli ja võimast bassi, pikka aku kestust ning vastupidavust ilmastikuoludele.

Kes aga eelistab võimsama heliga ja suuremat kõlarit, saab valida mudelite SRS-X23 ning SRS-XE200 vahel. Esimene pakub kuulamisaega kuni 12 tundi ja teine 16 tundi. Mõlema tolmu- ja veekindlus vastab IP67 standardile.

Sony WF-C500 kõrvaklapid

Juhtmevabad kõrvaklapid

Sony kõrvaklappide valikust leiab mitu soodsat varianti, mida kinkimiseks kaaluda. Mudel WF-C500 on soodsaim, samas pakub omas klassis väga head heli. Hästi läbimõeldud kujundusega klapid on mugavad ka pikemat aega kandes ning nende pritsmekindlus vastab standardile IPX4.

Kes aga soovib aktiivset mürasummutust, võib vaadata mudeli LinkBuds S poole. Tegu on samuti väga mugavate ning kergete, sealjuures pritsmekindlate klappidega, mille aku peab vastu terve päeva, kaasas on ka laadimiskarp.

Mõlemad mudelid on saadaval mitmes eri värvitoonis. Heli on võimalik neil vastavalt oma maitsele seadistada rakenduse Sony Headphones Connect kaudu.

Sony Xperia 10 IV nutitelefon on saadaval mitmes eri värvitoonis

Uus nutitelefon

Kui koolilõpetajat on plaanis üllatada uue nutitelefoniga, siis tasub üle vaadata ka Sony valik. Siit leiab nii tippklassi mudeleid kui ka taskukohasema Xperia 10 IV nutitelefoni. Vähem kui 400 euro eest saad väga kvaliteetse ning tõetruude värvitoonidega OLED-tehnoloogial põhineva ekraaniga telefoni. Lisaks on sel uusim Android 13 operatsioonisüsteem, vastupidav aku ning Sonyle omaselt hea kaamerakomplekt.

Sony DualSense pult PS5 konsoolile

PS5 lisavidinad

Kui peres on Sony uusim konsool juba olemas, siis võib heaks kingiks olla mõni uus lisavidin, mida sellega koos kasutada saab. Miks mitte valida nende suurest valikust välja üks ägedat värvi Sony DualSense juhtpult. Lisapult võimaldab oma oskusi sõprade vastu proovile panna ning mängukogemuse huvitavamaks muuta.

Hea kingiidee on ka Playstation Network mängude keskkonna kinkekaart. Neid saab soetada nii 20 kui ka 50 euro vääringus ning sobib see hästi juhul, kui ise ei oska õiget mängu poest valida.