LAT  |  EST
SONY   |   KLIENDITUGI   |   FACEBOOK

UUDISED


Tarkvarauuendus toob Sony nööpkõrvaklappidele WF-1000XM3 helivaljuse reguleerimise nupud


 Kui kasutad Sony juhtmevabasid kõrvaklappe WF-1000XM3, mis tulid välja sel suvel ning millest me juba ka blogis kirjutasime, siis nüüd saad neile lisafunktsiooni, mida alguses polnud.

Uuendus ehk uued nupud saabuvad, ilma et peaksid oma toote remonti viima või välja vahetama.

Tarkvarauuendus versiooniga 2.0.2 lisab muuhulgas Sony WF-1000XM3 klappidele puutetundliku helivaljuse juhtimise, millest paljud alguses puudust olid tundnud. Varem sai heli valjemaks või vaiksemaks keerata ainult mobiiliäpist või häälkäsklustega, peale tarkvarauuendust aga lisanduvad puutetundlikul pinnal viiped, mis selle töö ilma telefoni abita ära teevad.

Samas pead helivaljuse nuppe kasutama hakates loobuma puutetundlikust mürasummutamise juhtimisest, sest mõlemat korraga viibetega kasutada ei saa. See pole aga suur puudus, sest mürasummutust lülitada saab endiselt ka mobiiliäpist. Ilmselt on paljude jaoks siiski helivaljuse reguleerimine puutepinnalt olulisem, kui mürasummutuse lülitamine.

Peale helinuppude lisandub tarkvarauuendusega ka Amazon Alexa virtuaalse assistendi tugi, enne oli vaid Google Assistanti tugi.

Oma klappide laadimiskapsli aku laetust saab uuenduse järgselt vaadata Sony Headphones Connect´i mobiiliäpist, lisaks paranes ühendus iOS-iga ehk Apple´i seadmetega, samuti on nüüd kindlam ühendus ka Windows 10-ga masinatega ja üldine stabiilsus.

Tarkvara uuendamiseks on vaja nutiseadet, millel on operatsioonisüsteemiks Android 5.0 või uuem või iOS 11.0 või uuem. Tarkvarauuendust tuleb teha uusima Sony Headphones Connect äpiga (versioon 6.1.0 või uuem) ning kõrvaklapid peavad olema seadmega üle Bluetoothi ühendatud. Kõigi ühenduses olevate seadmete akud võiksid olla ka täis.
 
Oma klappide tarkvaraversiooni saad vaadata sellest samast mobiiliäpist paremal üleval olevast menüüst.

Kõrvaklapid WF-1000XM3 on saadaval kõigis Sony Centeri poodides  ning loomulikult ka e-poes. Mõlemast kohast leiab ka parima valiku muid Sony tooteid.