LAT  |  EST
SONY   |   KLIENDITUGI   |   FACEBOOK

UUDISED


Sony tutvustab tarbeelektroonika messil IFA 2019 uusimaid tooteid


Tokyo, Jaapan. Sony Corporation esitleb reedel, 6. septembril (kohaliku aja järgi) Saksamaal Berliinis algaval tarbeelektroonikamessil IFA 2019 oma uusimaid tooteid.

Sony pressikonverentsil, mis toimus neljapäeval, 5. septembril (kohaliku aja järgi) enne IFA ametlikku avamist, astus lavale Sony Corporationi vanemasepresident ning elektroonikatoodete ja -lahenduste valdkonna juht Shigeki Ishizuka. Ta kinnitas, et Sony eesmärk on „täita maailm emotsioonidega loovuse ja tehnoloogia kaudu“ ning et ettevõte jätkab murrangulise riistvara tootmist, et pakkuda loojatele ja kasutajatele uut väärtust. Seejärel tutvustas ta nutitelefoni Xperia 5 ja muid tooteid, mis on loodud Sony ainulaadsete tehnoloogiliste lahenduste abil, ja teatas, et Sony pakub oma parimate toodete ja tehnoloogiliste lahenduste ühendamise kaudu jätkuvalt iga indiviidi järgi kohandatud elamust nimega „personaalse meelelahutuse lahendused“.

Pressikonverentsi videot saab vaadata aadressil
www.sony.co.uk/electronics/ifa


Esitletavad põhitooted

Nutitelefon
Sony avalikustas lipulaevaseeria uue lisa, nutitelefoni Xperia 5, mis sisaldab telefoni Xperia 1 põhifunktsioone ja ühendab Sony tehnoloogiad professionaalse ringhäälingu ning kinematograafia vallast voolujoonelises ja kompaktses kujunduses. Xperia 5 jõuab eri riikides ja piirkondades turule alates sellest sügisest*1.

Xperia 5 toetab ka HDR-i (suur dünaamiline ulatus) ning selles on kombineeritud kuvasuhe 21 : 9*2 ja 6,1-tolline Full HD+ (2520 × 1080 pikslit) OLED-ekraan. Uue mudeli õhuke, 68 mm laiune disain võimaldab seda mugavalt kaasas kanda ja hõlpsasti kasutada, pakkudes samas kuvasuhtega 21 : 9 CinemaWide™-i elamust kompaktses korpuses, mis on 14 grammi kergem kui Xperia 1.

Xperia 5 kolmekordne kaamera on varustatud 12 MP pildianduritega ja optilise pildistabilisaatoriga (OIS). Lisaks on kaameral funktsioon Eye AF (autofookus), mis kasutab Sony vahetatavate objektiividega kaamera α™ (Alpha™) algoritme, mis võimaldavad kaameral tuvastada inimese silma ja hoida selle fookuses. Lisaks saavad kasutajad veelgi loomingulisemate fotograafiavõimaluste jaoks vabalt vahetada 26 mm (F1.6) mitmekülgse objektiivi, 52 mm (F2.4) teleskoopobjektiivi ja 16 mm (F2.4) superlaiobjektiivi (35 mm teisendus) vahel.

Ja koos lahendusega „X1™ for mobile“, mis põhineb algselt BRAVIA®-i kaudu saavutatud eraldusvõime suurendamise tehnoloogial, saab ekraan HDR-i taastootmise tehnoloogia abil SDR-i (standardne dünaamiline ulatus) sisu esitada ilusa, HDR-iga (suur dünaamiline ulatus) samaväärse pildikvaliteediga. See võimaldab kasutajatel vaadata isegi veebivideote sisu parema kontrasti, värvide ja selgusega. Lisaks on täiustatud „Game Enhanceril“ laiendatud salvestusfunktsioonid ning kasutajad saavad nautida kaasahaaravat kuvasuhet 21 : 9*2 ja optimeeritud mänguelamust.

Xperia 5 on varustatud ka mobiiliplatvormiga Qualcomm® Snapdragon 855, mis on Qualcommi uusim pakkumine. Lõpetuseks on Xperia 5 uueks lahenduseks süvaõppe tehnoloogia „nutikas ühenduvus“, mis analüüsib Wi-Fi-signaale ja ennustab lähitulevikus tekkida võivaid ühenduvusprobleeme. Nutikas ühenduvus lülitub automaatselt LTE-le, kui see ennustab mis tahes probleeme Wi-Fi ühenduses, et tagada alati optimaalne ühenduvus.

*1. Saadavus oleneb riigist või piirkonnast.
*2. Kuvasuhe oleneb sisu vormingust.


Kodukinosüsteemid ja heli
1000X-seeria juhtmevabad kõrvaklapid pakuvad rikkalikuma helielamuse saavutamiseks tipptasemel mürasummutust ja suurepärast heli. Uueks täienduseks tootevalikus on kaelavõruga WI-1000XM2, mis liitub auhinnatud peavõruga mudeliga WH-1000XM3 ja tõeliselt juhtmevabade kõrvaklappidega WF-1000XM3. Sellel on sama HD mürasummutusprotsessor QN1 nagu mudelil WH-1000XM3 ning see on saavutanud tööstuse juhtiva*3 mürasummutuse ja kõrge helikvaliteedi. Selle paindlik ja kerge silikoonist kaelavõru võimaldab teil oma lemmikmuusikat nautida mugavalt ning stiilselt.

Samuti näitab Sony erinevaid audiotehnoloogialahendusi ja tooteid, mida saab kombineerida nutitelefonide või muude seadmetega meelelahutuse jaoks, mis vastab individuaalsetele omadustele ja isiklikule ruumile. IFA külastajad saavad võimaluse proovida uut muusikaelamust 360 Reality Audio, mis haarab kuulajaid helisse ja tekitab tunde, nagu nad oleksid kontserdil kohapeal. Nutitelefon Xperia 1 ja WH-1000XM3 ühendavad ja analüüsivad rakenduse abil kuulaja kuulmisomadusi ning loovad kaasahaarava muusikavälja, mis on iga kuulaja järgi ideaalselt optimeeritud.

Signature Series soovib viia isikliku kuulamiselamuse kõrgeima tasemeni, ühendades Sony mitmekümne aasta jooksul loodud helitehnoloogilised lahendused. Selle seeria üks uusimaid tooteid on kõrglahutusega heliga ühilduv lähiväljaside toega kõlarisüsteem SA-Z1. Ühendades vaid ühe kaabli arvuti, Walkman®-i, Xperia nutitelefonide või muude heliseadmetega, loovad need kõlarid sügava, rikkaliku ja suure lahutusvõimega kuulamiselamuse, mis on nii elav, et tekitab tunde, nagu saaks seda puudutada.

Telerite kategoorias esitleb Sony oma valikut, kuhu kuulub BRAVIA MASTER seeria MASTER-seeria ZG9 8K HDR täisjada-LED-teler ja AG9 4K HDR OLED teler, mis jõudsid Euroopa turule sel kevadel. Võimas pildiprotsessor X1™ Ultimate kuvab kogu sisu, sh 8K*4, kauni ja kompromissitu pildikvaliteediga. Ka saavutab uus lahendus Sound-from-Picture Reality täiusliku harmoonia heli ja pildi vahel, pakkudes ainulaadseid vaatamiselamusi, nagu seda suudab ainult BRAVIA. Välja on pandud ka Android TV-ga tooted, mis pakuvad uusi võimalusi, kui need ühendada Google Assistanti või Amazon Alexaga, ning ka Apple AirPlay 2 ja HomeKiti tugi, mis tuleb hiljem sel aastal.

*3. Seisuga 5. september 2019. Sony Corporationi uuringute kohaselt, mõõdetuna JEITA nõuetele vastavate suuniste järgi. Juhtmevabade mürasummutusega kaelavõruga kõrvaklappide turul.
*4. Ainult seadmel ZG9.


Digitaalpildindus
Esimest korda saab avalikul näitusel Euroopas vaadata uusimaid Sony Alpha APS-C-seeria peeglita kaameraid. Uus lipulaev Alpha 6600 hõlmab tehisintellektil põhinevat lahendust Real-time Eye AF, korpusesisest optilist pildistabilisaatorit ja tööstuses juhtivat*5 aku kestvust – ligikaudu 720 pilti*6, mis on pakitud kergesse ja kompaktsesse korpusse. Samuti näidatakse uut kaamerat Alpha 6100 ja Sony uusimat APS-C zoom G lens™-seeriat, kuhu kuuluvad standardne suumobjektiiv E 16-55mm F2.8 G ja supertelefoto-suumobjektiiv E 70-350mm F4.5-6.3 G OSS.

Teiste digitaalpildinduse toodete hulka kuulub Sony uusim täiskaaderkaamera Alpha 7R IV, millel on uskumatu 61,0 MP taustvalgustusega täiskaader pildiandur. See tagab suurepärase pildikvaliteedi koos suure eraldusvõime ja suure dünaamilise ulatusega. Sony G Master™-seeria objektiiv on osalejatele proovimiseks saadaval ning samuti saavad külastajad katsetada esmaklassilist kompaktkaamerat RX100 VII, mis pakub samal tasemel kiirust ja automaatse teravustamise jõudlust nagu peeglita täiskaaderkaamera Alpha 9.

*5. APS-C-pildianduriga varustatud vahetatavate objektiividega peeglita digitaalkaamerate hulgas. Seisuga 5. september 2019, Sony uuringu põhjal.
*6. Ligikaudu 720 pilti pildiotsijaga, ligikaudu 810 pilti LCD-monitoriga. Vastab CIPA standardile. Jäädvustage ühe korra iga 30 sekundi järel ja lülitage toide pärast 10 võtet sisse/välja.

* Kõik siin loetletud tootenimed on ettevõtte Sony Corporation või nende omanike kaubamärgid või registreeritud kaubamärgid.
* Amazon, Echo, Alexa ja kõik teised seonduvad logod on ettevõtte Amazon.com, Inc. või selle sidusettevõtete kaubamärgid.
* Apple ning seonduvad tähistused ja logod on ettevõtte Apple Inc. kaubamärgid.
* Google ja Android TV on ettevõtte Google LCC kaubamärgid.